Gösterilen sonuç sayısı: 17

Kadın Yoga Şortu Modelleri

Yoga sırasında giydiğiniz giysiler pratiğinizin verimliliğini derinden etkileyecektir. Rahat ve hareket alanı sağlayan modeller tercih etmeniz pratiklerinizi bir üst seviyeye taşımanıza yardımcı olur.

Yoga şortu alışverişiniz sırasında dikkat etmeniz gereken en önemli iki faktör kumaş ve modeldir. Hafif ve vücudunuzun nefes almasına olanak sağlayan kumaşlar tercih etmelisiniz. Organik Pamuk, viskoz ve benzeri doğal elyaflar hava geçiren kumaşlar olmaları sayesinde rahatlık sağlar. Ek olarak viskoz kumaşın ekstra yumuşak ve esnek dokusu zor yoga pozisyonlarında bile hareket alanı sağlar. Yoganın hafif bir egzersiz olması sayesinde birçok çeşitli kumaştan üretilmiş şortları yoga sırasında kullanılabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken en önemli özellik kumaşın esnekliği ve hava geçiriciliğidir.

Yoga sırasında biker şortlar vücudunuzu sarar ve kavrar. Hareketleriniz sırasında güvende hissettirir ve pratiğinize odaklanmanıza olanak sağlar. Bol şortlar ise özellikle sıcak havalarda vücudunuza direkt olarak değmemesi sayesinde tiril tiril bir his oluşturur. Boxer ve mini şortlar yoga sırasında en çok tercih edilen modellerdendir. Organik Pamuk Mini Şort modelimiz yüksek beli ve sıkı kumaşı sayesinde bel ve kalçanızı desteklerken doğal elyaf olması sayesinde vücudunuzun nefes almasına izin verir. Viskoz Şort modelimiz ise esnek ve yumuşak kumaşı sayesinde hiç hissetmediğiniz kadar rahattır.

Erkek Yoga Şortu Modelleri 

Erkek yoga şortu modellerinde, kadın yoga şortu modellerinde olduğu gibi kalıp ve kumaş çok önemlidir. Kumaş söz konusu olduğunda kadın ve erkek yoga şortlarında benzer kriterlere dikkat etmelisiniz. Yumuşak, esnek ve hava geçiren kumaşlar her pratiğinizde hareket alanı sağlar, pozisyonlara ve kendinize odaklanmanıza izin verir. Belden bağcıklı modeller tercih etmeniz şortu kendinize göre ayarlayabilme imkanı verir ve sürekli belini düzeltmek zorunda kalmazsınız.

Erkek yoga şortu kalıplarında dikkat etmeniz gereken faktörlerden birisi ağ kısmında hareketler için gerekli alanı sağlayacak ekstra paneller olmasıdır. Erkek Yoga Şortu ve Erkek Yoga Pantolonu modellerimizde bulunan ağ kısmındaki ekstra alan hareket alnı sağlar, esnekliğinizi ve pratiğinizin verimliliğini bir üst seviyeye taşımanıza yardımcı olur. Keten karışımlı kumaşımız terletmez ve maksimum konfor sağlar.

Yoga Şortu Kombinleri

Yoga şortlarımızı giyeceğiniz aktiviteye göre çeşitli şekillerle kombinleyebilirsiniz. Bra modellerimiz ile takım yapabilir ve pratikleriniz sırasında hem rahat edebilir hem de iyi görünebilirsiniz. Pratiğinizin sonrasında branın üstüne bir t-shirt veya sweatshirt giyerek sonrasında rahatlıkla dışarı çıkabilir ve pratik bir kombin yapabilirsiniz. Organik pamuk t-shirtlerimiz pratiklerinizin sonrasında serin kalmanıza yardımcı olur ve klasik modelleri sayesinde her gün giyime de son derece uygundur. Organik Pamuk Sweatshirt modellerimiz tüylü iç yüzeyleri ile teninizde yumuşak hissettirir ve sıcak tutar. Organik Pamuk Sweat-tee modelimiz ise hem sweatshirtlerin hem de t-shirtlerin en çok sevdiğiniz özelliklerini bir araya getirir. Hava geçirici özelliği vardır, rahat ve klasik modeli ile günlük kullanıma uygundur ve tüylü iç yüzeyi sayesinde sweatshirtlerde sevdiğiniz dokuya sahiptir.

Eğer bra ile rahat edemiyorsanız yoga bluz ve büstiyerlerimize de göz atabilirsiniz. Yoga bluzları ve büstiyerleri pratiğiniz sırasında üstünüzden çıkarmak istemeyeceğiniz kombinler yapmanıza yardımcı olur. Organik Pamuk Halter Büstiyer modelimiz sıkı kumaşı sayesinde destekleyicidir ve şık modeli ile sadece yoga matında değil, kafeden alışverişe, okuldan akşam yemeğine kadar her yerde giyilebilir. Kolsuz Anvelop Wrap ve Anvelop Wrap bluzlarımızın kolsuz ve uzun kollu seçenekleri sunuyor olması sayesinde her çeşit havada rahatlıkla giyilebilir. Kruvaze yakası ve belden bağlama detayı ile ekstra yumuşak kumaşı birleşince ortaya çıkan hem ultra rahat hem de şık görünen bir bluz. Çeşitli renkleri ile her şekilde kombinleyebilir ve yoga pratiğinizin tadına varabilirsiniz. Soğuk havalarda yoga şortlarınızı tozluk modellerimiz ile kombinleyerek sportif bir görüntü sağlayabilirsiniz.