KOLLARI SIVADIK

  • Ayma Active olarak, zamansız ve sürdürülebilir kıyafetler yaratmaya kararlıyız. Ürünlerimiz ile sadece harika görünmekle kalmayıp, gezegenimize ve burada yaşayan insanların hayatına olumlu bir etki yapmayı amaçlıyoruz. Misyonumuz, etik, kaliteli ve uzun ömürlü giysiler sunarak, herkesi çevreleri ve kendi refahları için bilinçli tercihler yapmaya teşvik etmek.
    Modanın olumlu bir güç olabileceğine inanıyoruz ve her adımda olumlu bir etki yaratmaya çalışıyoruz. Ekolojik malzemeleri kullanmaktan, plastik kullanımını azaltmaya kadar her alanda çevresel etkimizi en aza indirmeyi ve sürdürülebilir bir geleceğin teşvik edilmesini hedefliyoruz. Adil işçilik uygulamalarına öncelik veriyor ve etik ve sürdürülebilir uygulamaları paylaşan tedarikçilerle çalışıyoruz. Olabildiğince malzemeleri yerel kaynaklardan temin ederek yerel toplulukları ve ekonomileri desteklemeye çalışıyoruz.
    Endüstrimizde tarihsel olarak birçok topluluğun dışlamış ve marjinalleştirmiş olması gerçeğini kabul ediyoruz ve değişimin bir parçası olmaya kararlıyız. Her şekil, beden, cinsiyet ve kimlikteki insanların erişebilirliği ve dahil olabileceği giysiler yaratmaya odaklanıyoruz. Reklamcılık ve pazarlama faaliyetlerimizde çeşitlilik gösteren bedenleri temsil etmeye ve çeşitli vücut tiplerinin sevebileceği ve içinde iyi hissedeceği giysiler tasarlamaya çalışıyoruz.
    Modanın keyifli ve kendini ifade etmenin bir kaynağı olması gerektiğine, sürdürülebilirlik ve sosyal sorumluluğun her markanın misyonunun temelinde olması gerektiğine inanıyoruz. Daha bilinçli ve sorumlu bir moda endüstrisi yolculuğumuza katılmanızı ve desteklemenizi umuyoruz. Ayma Active ile sürdürülebilir bir şekilde alışveriş yapmayı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.