Hakkımızda

Ayma Active iki kız kardeş ve anneleri tarafından idare edilen bir marka. Ankara’da kendi aile atölyeleri Ayma Tekstil’de üretim yapan bir aile işletmesi. Ayma Active’in tüm ürünleri anneanneden anneye kalan konfeksiyon atölyesinde üretiliyor. 2019’dan önce bir fason atölyesi olan kendi tasarımlarını başka marka etiketleri altında satan Ayma Tekstil yeni neslin işlere atılmasıyla 2019 ilk baharından beri markalaşma çalışmalarına devam ediyor. Ayma Active’in 3 nesilin bilgisini, birikimini, kültürünü taşıyan anneden kıza geçen bir hikayesi var. 

Bizce hayat rahatsız şeyler giymek için çok kısa.

Amacımız hareketi hayatımızın her alanına dahil etmek. Her harekette kendi değerimizi hissetmek, ‘kendimiz gibi’ hissetmek.

Ve hayat aktif yaşamlar sürünce güzel. Hareket, oyun, macera dolu hayatlar yaşamak ve hikayemizi paylaşmak için buradayız. Paylaşmak ve beraber büyümek için.

Hayatımızı aceleyle değil, niyet ve anlam dolu yaşamaya inanıyoruz. Anlamlı ve sevgi dolu hareketin yaşamı değiştirme gücü olduğunu biliyoruz.

İnandığımız bu yolda ilerlerken bize yol gösteren 3 temel değerimiz var.

Dürüstlük — Olduğun gibi görünmek, göründüğün gibi olmak

Her şeyden önce kendimize karşı dürüst olmamız gerektiğini biliyoruz. Tüm canlı formları ile saygı, şefkat ve samimiyetle bağ kurmanın insanın özüne dürüstçe bağlı olmasıyla mümkün olduğuna inanıyoruz.

Hareket — Farkındalıkla yapılan hareket

Vücudunu dinleyen, seven, anlam ve farkındalık dolu hareketin sağlıklı bireyler ve toplumlar yarattığını biliyoruz. Bilinçle, ne düşündüğümüzü, ne hissettiğimizi, ne yaptığımızı, ne tükettiğimizi ve ne yarattığımızı bilerek yaşamak gerektiğine inanıyoruz.

Fark Yaratma — İyi, doğru ve güzeli çoğaltmak

Her günümüzü iyiye, doğruya ve güzele yönelerek fark yaratma adına yaşıyoruz. İlişki kurduğumuz herkesin yaşam kalitesinin artmasını amaçlıyoruz.

En nihayetinde, herkesin içinde bulunduğu kıyafetlerden öte kendi teninde mutlu ve huzurlu olması gerektiğini düşünüyoruz.
En önemlisi de insana, tüm canlılara, gezegene ve hayatın tüm renklerine açık bir yaklaşımla üretiyoruz. Ürettiğimiz ürünlerin kalitesine sonuna kadar güveniyoruz.
Birbirini kabul edip, aktif yaşamlar süren, hikayelerini paylaşan insanlarla bir araya gelmek istiyoruz. Eğer hayattan zevk alma ve deneyimlerden öğrenme senin için önemliyse aramıza hoş geldin.


Beraber büyüme ve öğrenme, serüven dolu hayatlar yaşama ve hikayelerimizi birbirimizle paylaşmak bizim için önemli. Bizimle daha aktif bir iletişim içinde olmak istersen e-bültenimize kayıt ol! İlgimizi çeken her konu ile ilgili mailler paylaşıyoruz.
Bize mail atarak da iletişime geçip, soru sorabilirsin. Hikayeni anlatmaktan ve aklındakileri söylemekten çekinme. Yeni arkadaşlar edinmeyi çok seviyoruz!

info@aymaactive.com