E-BÜLTEN AYDINLATMA METNİ

Bu aydınlatma metni, Ayma Tekstil ve Sağlık Hizmetleri Sanayi Ticaret Ltd. Şti. (“Ayma Active”) tarafından kişisel verileri işlenenlere yönelik aydınlatma/bilgilendirme olarak hazırlanmıştır. 

E-Bültenimize kayıt olarak elektronik posta adreslerini paylaşan ve böylece reklam, pazarlama, kampanya veya indirim fırsatlarından haberdar olmayı hedefleyen kullanıcıların kişisel verileri açık rıza şartına bağlı olarak işlenmektedir. Bu kişisel veriler, açık rızanın ortadan kalkması ile Ayma Active tarafından silinecek veya anonim hale getirilecektir. Ayma Active ile bülten aboneliği bağlamında paylaşmış olduğunuz kişisel veriler, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu m.5/2’de yer alan istisnai haller sayesinde veya açık rıza ile işlenmektedir. 

KVKK’nın 11. maddesinde sayılan haklarınızı Ayma Active’e başvurarak yerine getirebilirsiniz. Ayma Active bünyesinde işlenen kişisel verilerinizin hakkında detaylı bilgiye ve bilgi edinme başvuru formuna aymaactive.com internet sitesinden ulaşabilirsiniz. Taleplerinize en kısa sürede doğru ve sağlıklı bir biçimde cevap verebilmemiz için, talep ve sorularınızın olabildiğince açık, anlaşılabilir ve tarih yönünden belirli olarak iletilmesi önerilmektedir.