Sabah Pratiği

 • Sabah pratikleri kolektif bir içe dönüşe hizmet etme imkanı tanırken, buradan bağlantı kurmanın,
  paylaşmanın ve öğrenmeye her zaman açık olmanın
  değerini hatırlamayı hedefliyor.

 • GÜN: 8 Ekim, Pazar - SAAT: 9:00 - YER: Zoom

 • Yoga

 • Dans

 • Sabah Sayfaları

Damla Açıkada kim?

Çocukluğumdan beri yasam deneyimini hareketle algılayıp ifade eden biriyim. Yoga ile tanışmam ise, 2010 yılında üniversitemin son döneminde aldığım bir ders ve sonrasında Bikram Yoga Manhattan stüdyosuna kaydolmamla başlıyor.

Türkiye'ye döndükten sonra okuduğum sanat tarihi lisansı yönünde ilerleyince aralanan hareket yolculuğum, 2014 yılında, kendimi hayata farklı bir arayışta ve doğrusu harekete özlem içinde hissederken Zeynep Aksoy'un 200 saatlik hocalık eğitimi ile tekrar canlandı.

Yaklaşık 6 yıl boyunca Cihangir Yoga'da daha sonra ise Yoga 8 ve Shape Up'ta dersler verdim; birçok eğitim ve atölyeye katılarak öğrenciliğe de devam ettim.

2021'den beri kişisel pratiğim dans ve doğaçlama ile dönüşmeye başladı. Skinner Relase, Kontakt Doğaclama, Axis Sullabus ve Thai Chi, QiGong ile tanıştım.

Mindfulness anlayışıyla oluşturduğum asana pratiğime, ihtiyaç sonucu buluşup beslendiğim pratikleri harmanlayarak; beden için daha sürdürülebilir bir pratik anlayışı oluşturmaya, tüketim yerine biraz daha üretime davet eden bir anlayışı yasamayı ve bu anlayışı paylaşmayı niyet ediyorum.

 • Sabah pratiğine katılmak için:

  1. Aşağıdaki formu doldur.

  2. Sana gelecek olan email üzerindeki
  Zoom linkini kullanarak derse katılım sağla.