Gösterilen sonuç sayısı: 16

Kolsuz Yırtmaçlı Bluz

265,00

4 renk

Askılı Crop

146,00

8 renk

Kolsuz Crop

265,00

4 renk

Askılı Crop

146,00

8 renk

Askılı Crop

146,00

8 renk

Askılı Crop

146,00

8 renk

Askılı Crop

146,00

8 renk

Kolsuz Crop

265,00

4 renk

Askılı Crop

146,00

8 renk

Askılı Crop

146,00

8 renk

Askılı Crop

146,00

8 renk

Kolsuz Crop

265,00

4 renk

Kolsuz Yırtmaçlı Bluz

265,00

4 renk

Kolsuz Crop

265,00

4 renk

Kadın Spor Atlet Modelleri

Spor atlet seçimi yaparken pratikleriniz sırasında en çok rahat edeceğiniz model ve kumaşları tercih etmelisiniz. Yoga gibi hafif antrenmanlarınız sırasında organik pamuk kumaş tavsiye ederiz. Hava geçiren organik pamuk kumaş hem hareketleriniz sırasında rahat etmenizi sağlayacak, hem de sıkı ve yüksek denyeli kumaşı bedeninize destek sağlayacak. Organik Pamuk Göğüs Kuplu Yüzücü Atlet ve Organik Pamuk Low Back Atletlerimiz göğüs kuplu ve pedli olmaları sayesinde sütyen kullanımına gerek bırakmaz ve pratikleriniz sırasında ektra rahatlk olanağı sağlar. Organik pamuk kadın sporcu atleti modellerimizi günlük hayatta da rahatlıkla giyebilir ve yumuşak kumaşlarının tadına varabilirsiniz. 

Hafif ve orta yoğunluktaki pratiklerinizde viskoz kumaşımızı da tercih edebilirsiniz. Ektra yumuşak dokusu ile öne çıkan viskoz kumaş üzerinizde yokmuş gibi hissettirir ve maksimum konfor sağlar. Göğüs Kuplu Askılı Atlet ve Sırt Pencereli Büstiyer modellerimizi yoga, pilates, barre, dans gibi hafif ve orta yoğunluktaki pratikleriniz sırasında giyerek egzersizlderinizi bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz. 

Yoğun pratikleriniz için sentetik kumaşları tercih edebilirsiniz. Sentetik kumaşlar doğal elyaflar ile karşılaştırıldıklarında teri çok daha az tutarlar, bu nedenle yoğun antrenmanlar için daha fazla önerilirler. Ek olarak sentetik kumaşlar son derece dayanıklı olmaları sayesinde spor sırasında hem kadın hem de erkek spor atlet modellerinde sıkça tercih edilirler. 

Sıcak aylarda özellikle kolsuz spor atletler ve spor yarım atletler tercih edilmekte. Kolsuz ve yarım atletlerinizi Mini Boxer Şort ve Çift Katlı Viskoz Şort medellerimiz ile kombinleyerek vücudunuzu serin tutacak kombinler yapabilirsiniz. Günlük hayatta da ince keten pantolonlar ile kombinleyerek yaz tatilinizin keyfine varabilirsiniz. 

Kadın Spor Body Modelleri 

Body modellerinin spor hareketleri sırasında belinizin açılmasını önleme avantajı var. Bu sayede yoga veya pilayes gibi egzersizlerinizde hareketlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilir ve güvende hissedebilirsiniz. Organik Pamuk Hourglass Uzun Kollu Body taytlarınız ile sportif ve tulumu andıran bir görünüm oluşturur. Daha sıcak havalarda ise Organik Pauk Biker Şort veya Organik Pamuk Mini Şort modellerimiz ile kombinleyebilirsiniz. 

Eğer uzun kollu olmasını istemiyorsanız da Organik Pamuk Çapraz Askılı Body modelimizi deneyebilirsiniz. Sırt dekoltesi ve vücudunuzun kavrayan çapraz askıları pratikleriniz sırasında sıkmadan kavrar. Dans pratikleriniz sırasında Balerina Etek ile birlikte tatlı ve rahat bir kombin de oluşturabilirsiniz. Günlük hayatta da rahat pantolon ve eşofmanlar ile kombinleyerek sportif ve rahat bir kombin oluşturabilirsiniz. 

Fitness Atletleri

Fitness sırasında özellikle yoğun antrenmanlar için uygun kumaşları tercih etmenizi tavsiye ederiz. Bu tür kumaşlar dayanıklılıkları, esneklikleri ve teri daha az göstermeleri ile öne çıkarlar. Bu özellikle ile genellikle sentetik elyaflar daha çok eşleşiyor, çünkü doğal elyaflar nemi sentetiklere göre daha fazla çekiyor. 

Spor Atletinde Bulunması Gereken En Önemli Özellikler

  • Nefes alabilen kumaş: Egzersizleriniz sırasında vücudunuzun terlemesi kaçınılmazdır ve bu nedenle nefes alabilen kumaşlardan üretilmiş atletleri tercih etmelisiniz. Organik pamuk kumaş terinizi hızlı bir şekilde emer ve cildinizi kuru ve serin tutar. Viskoz kumaşımız ise hafifliği sayesinde minimum terlemeye sebep olur. Fakat eğer çok terleyen bir bünyeniz varsa ter izlerinizi fazla belli edebilir. 

  • Esneklik: Yoga yaparken, farklı pozisyonlara geçmeniz gerekebilir ve atletlerimiz buna uygun şekilde tasarlanmıştır. Esnek ve hareketli kumaşlar, sizin rahatça hareket etmenizi sağlar ve pratikleriniz sırasında rahat hissettirir. Vücudunuzla beraber hareket eden modeller ile çeşitli egzersizlerde istediğiniz pozisyona rahatlıkla girebilirsiniz.

  • Destekleyici tasarımlar: Organik Pamuk kumaşımız sıkı dokusu ve dayanıklı yapısı sayesinde sıkmadan destek sağlar. Viskoz modellerimiz ise çift katlı olmaları sayesinde ağırlık yapmadan güvende hissettirir. Bu tasarımlar, vücudunuzu rahat ettirir ve hareketlerinizi kısıtlamaz.

  • Çıkarılabilir göğüs pedi: Atletlerimizin çoğu, çıkarılabilir göğüs pedleri donatılmıştır. Bu pedler, kapatıcılık ve ekstra destek sağlar. Ayrıca, yıkama sırasında kolayca çıkarılabilir ve temizlenebilirler.