Covid-19 Gelişmeleri

COVID-19 ile ilgili ne yapıyoruz?

Tüm dünyayı etkisi altına alan COVID-19 salgını ile hayatımız günden güne değişirken Ayma Yoga ekibi olarak bu salgın ve karantina döneminde virüsün yayılımını yavaşlatmak için üzerimize düşeni yapmamız gerektiğine inanıyoruz. Bu nedenle Dünya Sağlık Örgütü ve Sağlık Bakanlığı tarafından yapılan açıklamaları yakından takip ediyoruz.
İnternet sitemiz üzerinden satışlarımıza ve mail adreslerimiz ile Instagram sayfamız üzerinden sizlerle iletişimimize devam ediyoruz.

Atölyenizde çalışmalar devam ediyor mu?

Atölyemiz, yani imalathanemiz açık. Bu süreç içinde evden çalışması uygun olan çalışanlarımız, home ofis yaparak evlerinden çalışmaya devam ediyorlar. İmalathane kısmında, işe gelmek istemeyen çalışanlarımız yıllık izin ve/veya hasta izinlerinden kullanabiliyorlar. Bunun yanı sıra en uygun hijyen koşullarında, sosyal mesafeyi koruyarak üretimimize devam ediyoruz. Atölyemizde üretmeye başlamış olduğumuz maskelerimiz ile tüm ekibimizin ve çalışanlarımızın sağlığını ön planda tutarak çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her Ayma Yoga siparişinde de atölyemizde ürettiğimiz maskelerimizden göndermeye başladık.

Online satışlarınızı nasıl yönetiyorsunuz?

Her ürünümüz Ankara’daki atölyemizde bizim tarafımızdan kesilip, dikilip, paketleniyor. Bu süreç içerisinde gerekli sağlık ve güvenlik önlemleri doğrultusunda siparişlerimizi hazırlamaya devam ediyoruz. Salgın boyunca gerçekleşen gelişmeleri yakından takip ederek, öncelikle tüm ekibimizin ve çalışanlarımızın sağlığını ön planda tutarak çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Siparişimde gecikme yaşanır mı?

COVID-19 nedeniyle kargo şirketlerinin çalışma rutinlerinde gecikmeler gerçekleşebilmektedir. Ayma Yoga siparişlerinin elinize ulaşması yaklaşık olarak 2-5 iş günü gecikme yaşanması mümkündür. Siparişlerinizin durumunu mail adresinize gelen kargo takip numarası ile kontrol edebilirsiniz.

İade ve değişim mümkün mü?

COVID-19 salgınından dolayı normalde 14 iş günü olan iade politikamızı 30 iş günü olarak değiştirdik.

Yeni koleksiyon gelecek mi?

Evet. Belki planlamış olduğumuz zaman değil fakat yeni koleksiyonumuzu çıkaracağız. Yeni ürünlerimizi dikkatli bir şekilde satışa sunmayı planlıyoruz. Şu günlerde bir çoğumuza hayat donmuş gibi geliyor olabilir. Ayma Yoga olarak amacımız müşterilerimizin hayatına bu süreçte biraz da olsa ‘normallik’ katabilmek.