39 sonuçtan 1-24 arası gösteriliyor

Çift Yönlü Pareo Etek

315,00

6 renk

Askılı Crop

146,00

8 renk

Ruffle Bralette

315,00

6 renk

Çift Yönlü Balerina Etek

335,00

6 renk

Kadın Çift Yönlü Büzgülü Şort

294,00

6 renk

Çift Yönlü Balerina Etek

335,00

6 renk

Askılı Crop

146,00

8 renk

Askılı Crop

146,00

8 renk

Askılı Crop

146,00

8 renk

Askılı Crop

146,00

8 renk

Askılı Crop

146,00

8 renk

Askılı Crop

146,00

8 renk

Askılı Crop

146,00

8 renk

Kadın Kimono Gömlek

393,00

6 renk

Kadın Kimono Gömlek

393,00

6 renk

Kadın Belden Bağlamalı Gömlek

475,00

6 renk

Kadın Kimono Gömlek

393,00

6 renk

Ayma Active Spring & Summer koleksiyonu yaz sıcaklarında hem sahil kenarında mayo ve bikinilerin üzerine hem de şehirde giyebileceğiniz parçalardan oluşuyor. İster aynı renkte tasarlanan ürünleri takım olarak kullanabilir, isterseniz de modunuzu yükseltecek renkli kombinler yapabilirsiniz. İnanılmaz doğal bir tutuşa sahip, hava geçiren kumaşları sayesinde  Spring & Summer koleksiyon ürünlerimiz sıcak havayı vücudunuza hapsetmez ve de yumuşak dokuları sayesinde üzerinizde yok gibi bir rahatlık hissi yaratır. Üretim fazlası kumaştan ürettiğimiz Askılı Crop, Askılı Atlet ve Biyeli Yüzücü Atlet modelleri dikişsiz etek ucu ve çift kat pamuklu kumaşı sayesinde yaz ve de özellikle sonbahar ayları için mükemmel. Gündüz daha sıcak havalardan akşam serinliğine kadar her anda ihtiyacınız olabilecek kombin seçenekleri için Spring & Summer koleksiyonumuzda göz atabilirsiniz.

Kimono Kombin Önerileri

Kimono Gömlek ve Belden Bağlamalı Gömleği hem tek başlarına hem de içine bralet, büstiyer veya atletler ile kombinlemek sizin istek ve tercihinize kalmış fakat en pratik ve şık kombinler için Kimono ve Belden Bağlamalı gömlek kumaşımızın sizin için kurtarıcı bir görev göreceğinden emin olabilirsiniz. Gömleklerimizi ister aynı renkteki Çift Yönlü Büzgülü Şortlar ile isterseniz de birbirine uyumlu olarak tasarlanan renklerin her biri ile takım olarak kullanabilirsiniz. Kimono ve Belden Bağlamalı Kimono Gömlek modellerini taytlar ve pantolonlarla da gönül rahatlığıyla kombinleyebilir, bahar aylarında giyebileceğiniz rahat ve şık bir kombin oluşturabilirsiniz. Sonbahar aylarında içine ince kazaklarle veya üzerinde ceketler ile de hem şık hem de spor görünümlü bir kombin yapmak çok mümkün! . Gömleğinizi Askılı Crop, Askılı Atlet veya Biyeli Yüzücü Atlet modellerinin üzerinde hafif bir ceket olarak kullanmanız hem trendy bir görünüm hem de gün boyunca size rahatlık sağlayacaktır. 

Pareo & Pareo Etek Modelleri

Çift Yönlü Pareo Etek ve Çift Yönlü Balerina Etek modellerinin ikisini de hem sahilde hem de şehirde kullanın! Etek modellerimizden özellikle Pareo Etek tatile ve deniz kenarına uygundur. Fakat tabi ki her iki eteği de sahilde mayonuzun üzerine giyebilir, şehirde ise atlet ve bluz modelleri ile kombinleyebilirsiniz. Etekleri mayonuz ile kombinlediğiniz takdirde mayonuzu atlet veya bir body gibi kullanıp zamansız bir şıklığa erişebilirsiniz. Bikini ile kombinlediğinizde ise üzerine Belden Bağlamalı Gömleği ve Kimono Gömleği giymeniz tüm kıyafetinizi yukarıya taşıyacaktır. Spring & Summer koleksiyonunun çift taraflı tasarımları sayesinde bir tarafı parlak diğer tarafı ise mat olan Balerina Etek, Pareo Etek ve de Büzgülü Şort’un iki tarafını da kullanabilirsiniz. Parlak tarafı özellikle gece giyimine çok yakışan bir dokuya sahip!

Ürünlerin çift taraflı kullanılabiliyor oluşu kesinlikle modunuza göre daha fazla kombin seçeneği sunmaktadır. Tek tarafının kayganlığı, kumaşın dökümlü ve tiril tiril dokusuna karakter katar. Özellikle Balerina Etek ve Pareo Etek modellerinde kaygan ve daha parlak olan tarafını akşam şık bir davete rahatlıkla giyebilirsiniz.

Ruffle Bralette’i ise Spring & Summer koleksiyonundan etekler ve ya gömlekler ile kombinleyebilir veya dilerseniz tek başına giyebilirsiniz. Bizce serin yaz akşamlarında Belden Bağlamalı Kimonoyu üzerinize alacak şekilde çok tatlı bir kombin oluyor! 

Pareo Etek uzun boyu sayesinde sıcak günlerde sizi güneşin yakıcı ışınlarından korurken hava geçiren kumaşı sayesinde de maksimum rahatlık sağlar.

Tüm etek modellerini, belden istediğiniz gibi bağlayabileceğiniz için belinize göre ayarlayabilirsiniz. Kadın Pareo ve Balerina Etek modellerimizin toplam altı rengi bulunmaktadır. Birisi diz altında, diğeri de diz üstünde biten iki modelimiz arasından size en uygun olanı ve de içinde en rahat ve tabi ki güzel hissedeceğiniz modeli seçmenizi tavsiye ederiz! 

Balerina Etek & Bralet Kombinleri 

Balerina Etek bir tarafının parlak ve açık ton, diğer tarafının da mat ve koyu ton olması sayesinde iki kat daha fazla kombin seçeneği sunar. Balerina Etek ile takım olarak kullandığınız zaman ekstra tatlı bir kombine ulaşacağınız Ruffle Bralette ise ayarlanabilir askısı ve gipeli sırtı ile hem konfor hem şıklık sağlar.

Ruffle Bralette’i ister tek başına giyip dışar çıkabilir, ister evde lounge wear olarak giyip kendinizi şık ve havalı hissedebilirsiniz. Veya uygun havalarda üzerine giyeceğiniz Belden Bağlamalı Gömlek ile eforsuz bir şıklığa ulaşabilirsiniz. 
Ruffle Bralette üzerine giyeceğiniz bol üstler için rahat bir bra görevi de görebilir.
Ruffle Bralette’in yanı sıra Balerina Eteği üzerine atlet ve bluzlarla da kombinleyebilir, mayo ve bikiniye tamamlayıcı bir parça olarak da kullanabilirsiniz.
Ruffle Bralette’i sonbahar aylarında sweatshirt ile kombinleyerek rahat ama bir o kadar da şık bir bralette giyme hissi ile kendinizi iyi hisseder, ne rahatlıktan ne de şıklık hissinden  ödün verirsiniz.