Ayma Active x Hapaka

Sosyal medya ve internete bağımlılığımız arttıkça kendimizle ve birbirimizle bağlantımızı yitirir olduk. Dolayısıyla gerek yoga ve Pilates gibi kendimizle fiziksel olarak tekrar bağlantı kurmamıza yardımcı olan, gerekse meditasyon, günlük tutma stresle başa çıkma yolları gibi sürekli gelişen dünyada kendimizi zihinsel olarak iyi hissedebilme amacını taşıyan yollara yönelim arttı.

Hapaka bu alanda verilebilecek en iyi örnek. Çünkü ebeveynlikten yas danışmanlığına, yogadan stres ve enerji çalışmalarına bir çok alanda danışmanlık öneriyor. Platform deneyimli ve alanında uzman rehberler ile yoga, Pilates, nefes egzersizleri içeren fiziksel sağlık, iletişim ve ilişkiler, meditasyon, psikoloji gibi alanlar içeren zihinsel sağlık seminerleri, dersleri, workshopları, eğitimleri ve kursları veriyor.

Her ne kadar fiziksel ve zihinsel sağlığı farklı kategoriler gibi düşünsek de aslında biri olmadan diğeri de olmuyor.

 Fiziksel aktiviteler sonucunda bedenlerimizin salgıladığı endorfin hormonları stresi azaltıyor ve rahatlama sağlıyor.

Platformun hem hayatımızda düzenli olarak ihtiyaç duyduğumuz hem de olağanüstü durumlar için eğitimler öneriyor olması onu öne çıkaran bir faktör.  Eğer isterseniz özel olarak hayatınızda süregelen bir problemi hedef alabilir isterseniz de genel hayat kalitenizi yükseltmeyi amaçlayabilirsiniz. İster her hafta gerçekleşen çalışmalara katılabilir isterseniz de konuk eğitmenler tarafından verilen özelleşmiş alanlarda derslere kaydolabilirsiniz. Herkese uygun bir şey var yani. En iyi yanlarından birisi de “Hep birlikte iyileşme niyet ediyoruz.” mottosu ile yola çıkan bir aile kuruluşu Hapaka. Ayma Active ile benzerlik taşıyor bu açıdan.

Hem heyecan hem de gururla duyuruyoruz ki, Hapaka ile güçlerimizi birleştiriyoruz. Bu iş birliği, bizim için sadece bir başlangıç; ortak değerlerimizle birleşip, insanlara anlamlı ve fark yaratan deneyimler sunmak için bir araya geliyoruz.

Bu iş birliği sayesinde, siz değerli Hapaka kullanıcılarına daha fazla değer katmayı hedefliyoruz. Hapaka'nın deneyimli ve sevgi dolu ekibiyle birlikte, yoga, farkındalık ve meditasyon alanlarında zengin içerikler ve rehberlik sunacak, böylece hem fiziksel hem de ruhsal olarak güçlenmenize destek olacağız.


Hapaka’nın platformunda yer alan yoga derslerini yaparken Ayma Active’in yoga kıyafetlerini bir arada kullanmak isterseniz size özel indirim kuponunu almayı unutmayın. İki aile şirketi olarak öğrenmeyi seven ve kişisel gelişim alanında tutkulu olan toplulukları bir araya getirmeyi amaçlıyoruz. 

Ayma Active olarak amacımız insanların içinde kendilerini iyi hissettikleri giysiler üretmek. Biz iyi görünmek adına rahatlığın feda edilmesi gerektiğine inanmıyoruz. Çünkü hayat rahatsız giysiler giymek için çok kısa. Ekstra olarak şunu da eklemek isteriz, hayat kendi fiziksel, zihinsel ve ruhsal iyiliğimizi ikinci sıraya koymak için de çok kısa. O yüzden eğer Hapaka ile ilgili daha fazla bilgi edinmek isterseniz internet sitelerini ziyaret edebilirsiniz.